Information
Search

Fiber optic patch cord L C to LC MM 50/125 dpx 3

Ražotājs: DIGITUS
Modelis: DK-2533-03
Preces kods: 14-1714

Brief Attributes


See all attributes

5,88€
Atlaide tiek piemērota tikai fiziskām personām.
Atlaide ir spēkā no 01.04.2021 līdz 30.06.2021

  • Pieejamība: Noliktavā
  • Skaits 1

Paredzamais piegādes laiks no 23-06-2021 līdz 28-06-2021 datumam
Šī prece no noliktavas brauc uz veikalu līdz 10 darba dienām pēc apmaksas saņemšanas.

Sūtījuma sekošanas sistēma!

Sūtījuma sekošanas sistēma!

Tagad jūs varat ērti sekot savam sūtījumam.

Apmaksa ar bankas karti onlainā!

Apmaksa ar bankas karti onlainā!

Pasūtījumu pieņemšana 24 stundas dienaktī!

Pasūtījumu pieņemšana 24 stundas dienaktī!

Mēs apstrādāsim jūsu pasūtījumu jebkurā laikā.

Citi
Cable length 3 m
Color Gray; Orange
Connectors #1 LC
Connectors #2 LC
Dimensions - Fiber diameter: 50 / 125μ - Cable diameter 3mm
Fiber type Multi-mode
Other features - Class fibers: OM2 - Coating: LSOH - Connector with ceramic ferrule - Single packed, the attached test report - Type of cable: I-VH 2G50 / 125μ
Transmission Duplex
Type Cable
Usage Fiber

Digitus optical patch cord, LC/LC Duplex, 3m